Referencje

nasi zadowoleni klienci

Oferta specjalna

nie przegap okazji

Strona z systemem CMS

O nas

kim jesteśmy

Extremewebsites | Kreatywne strony internetowe to grupa młodych, ambitnych i doświadczonych specjalistów IT.

Nasza pasja tworzenia stron internetowych sięga lat młodzieńczych, kiedy to słowo Internet nie było tak powszechne jak obecnie. Naszą inspiracją była chęć posiadania własnej strony, którą moglibyśmy pochwalić się przed znajomymi czy rodziną. To nas pchnęło w kierunku poznawania nowoczesnych technologii i rozwiązań, a także zdobywaniu umiejętności, które przekładają się na wyniki naszej pracy.

Obecnie, po wielu latach zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji, możemy śmiało wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Nowoczesny świat marketingu internetowego, pozwala na nieograniczony rozwój Waszego przedsiębiorstwa i dostęp do większego grona potencjalnych odbiorców, którzy mogą stać się cennymi klientami.

Extreme Websites | Kreatywne strony internetowe

Naszą propozycję współpracy kierujemy do średnich i małych przedsiębiorstw, a także do osób prywatnych. Specjalizujemy się głównie tworzeniem stron internetowych, systemów zarządzania treścią CMS, sklepów e-commerce, serwisów i portali WWW.

Do powierzonych nam zadań podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy przedstawić Państwu szereg dogodnych rozwiązań, dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Służymy również fachowym doradztwem z zakresu IT, przekładającym się na dostosowanie odpowiednio wygodnych i funkcjonalnych sposobów internetowej promocji. Do naszej pracy dokładamy wszelkich starań tak, aby jej wynikiem była Państwa pełna satysfakcja.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.